Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Strapon dvojitý: Vyzkoušejte ho i vy...

Strapon dvojitý: Vyzkoušejte ho i vy...Připínací penis dvojitýPřipínací penis dvojitý je vhodný pro všechny ženy, které si chtějí vyzkoušet pocit mužského penisu.

Dá se dobře použít i jako anální. Oceníte fakt, že má vnitřní i vnější dildo.

Připínací penis je realistického tvaru a je vyrobený z tvrdšího latexu.

koupit

Bude se vám zamlouvat lepší držitelnost modelu, takže si ho během aktu nemusíte neustále upravovat.


TIP : Anální, vaginální strapony - připínací penisy pro zpestření sexu s miláčkem.

 

Drží pomocí pevných řemínků. Hodí se i na vodní hrátky. Jeho údržba je velmi snadná.

 


Diskuse (15 komentářů)

Jiří, (21. 05. 2013 05:31) Reagovat
[quote name="Blanka"]Já jsem také toho názoru, že by člověk nikdy neměl říkat nikdy, a i když jsou věci, do kterých bych asi nešla. Nechci nikoho za nic odsuzovat. Je to každého věc.[/quote]Důležité je najít partnerku, která do toho půjde s vámi. Občas si rád zaexperimentuju, ale každá holka na to není a takovou do něčeho tlačit nemá cenu. Ještě více by jí to odradilo.
Katka, (31. 05. 2013 08:05) Reagovat
[quote name="Danuše"]Ono, ale chce, aby těmto experimentům byli v páru přístupní oba a já si nějak nedokážu představit, že by to mého partnera bralo...[/quote]Hodně chlapů to bere, ale stydí se to přiznat. Mají pocit, že by na ně jejich holka mohla koukat jako na zvrhlíka. Přitom na tom není nic špatného.
Michael, (16. 07. 2013 06:33) Reagovat
A někteří chlapy si to nemyslí, ale ví to. Svou partnerku znám a vím, že by do toho nešla. Je to docela škoda, ale nutit jí nemůžu...
Ema, (04. 09. 2014 14:49) Reagovat
Tak každý to má jinak. Já si taky donedávna myslela, že připínáky jsou jen pro lesbičky, ale lidi mají různé sexuální chutě. A já osobně na tom nevidím nic špatného.:)
Kiki, (01. 12. 2014 05:43) Reagovat
Je každopádně zajímavé si přečíst o tom, že něco takového existuje. Možná je to i dost rajcovní, ale reálně o tom neuvažuju, asi myslím, že ani můj partner by to nechtěl.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Strapon
Kontakty