Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Strapon: Pomůcka pro heterosexuály i homosexuály

Strapon: Pomůcka pro heterosexuály i homosexuály

cb9503220302b8828113dae56361033fZnáte erotickou pomůcku strap-on? Možná vám více řekne její počeštělý název – připínací penis. Nyní si o této hračce, která je stále více oblíbená, řekneme více.

 

O strap-onu

Strap-on (strapOn), u nás také známý pod pojmem připínací penis, představuje erotickou pomůcku, která je tvořená umělým penisem (vibrátorem či dildem) a připevňujícím postrojem.

Tato erotická pomůcka se používá k vaginálnímu, orálnímu a análním sexu. Využívají ji heterosexuální i homosexuální páry.

Chcete-li si usnadnit používání strap-onu, vybavte se také lubrikačním gelem.

StrapOn se skládá ze dvou části:

  • dilda: Dilda jsou různá a různé jsou i materiály, ze kterých jsou vyráběné. Obecně můžeme říct, že je tu možná stejná variabilita jako u samotných dild. Méně častou, ale rovněž velmi oblíbenou formou strap-onu, je pomůcka s vibrátorem. Dilda mohou mít také různý tvar a některé zároveň slouží k dráždění bodu G či prostaty.
  • postroje: Postroje jsou u strap-onu různě řešená. Vyrábějí se ze syntetických materiálů, latexu, umělé hmoty, kůže, PVC atd. Jejich upevnění je rozmanité. Většinou se upevňují postroje se dvěma či třemi pásy kolem beder, ale upnutí může být i na nohu či pomocí nějakého druhu oděvu, např. korzetu.

koupit


Diskuse (25 komentářů)

ALENA, (22. 09. 2011 10:05) Reagovat
Do straponu bych šla, ale obávám se, že můj chlap na tyhle věci moc není. Škoda
LENKA, (10. 10. 2011 09:54) Reagovat
No mezi námi...Mě by spíš vyděsilo, kdyby na to můj chlap byl. Ale tak je to každýho věc. Já těmhle technikám osobně moc nefandím.
PETRA, (24. 10. 2011 09:15) Reagovat
Taky těmhle technikám moc nefandím,kdybych to měla dělat svýmu příteli do zadku, tak bych necítila asi moc vzrušení. Spíš bych se cítila trapně.
DAVE, (22. 12. 2011 19:57) Reagovat
Nu, asi bych se na to moc netvářil, kdyby přišla moje partnerka s tím, že mi to udělá do zadku. Cítil bych se jako teplouš, ale třeba je to jen věc názoru a někomu se to líbí. Nechci nikoho odsuzovat.
IVANA, (23. 01. 2012 09:20) Reagovat
Já se nedivím, tohle bych taky partnerovi nenavrhovala. Člověk ale asi ví, jakýho chlapa má doma a jestli by ho to mohla lákat nebo ne. V sexu by měla být otevřenost a pak je všechno v pohodě.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2021 © Strapon
Kontakty