Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Možnosti straponu

Možnosti straponu

A kdo ocení strap-on? Připínací penisy jsou vyráběné pro muže i pro ženy. Velmi oblíbené jsou mezi páry, které si rádi v posteli vyměňují roli. Slouží také k určení submise a dominance, kdy většinou žena bývá dominou a muž otrokem, kterého žena může osouložit.

 

Uživatelé strap-onu

Strap-on používá více skupin uživatelů. Uchylují se k nim muži, kteří mají problémy s erekcí. Jim má připínací penis nahradit jejich vlastní a díky této možnosti mohou uspokojit svou partnerku. Pro tyto muže je vhodný dutý model s gumou nebo plné kalhotkové strap-on.


Připínací penis pro muže i ženy - Strap-on je Váš druhý umělý penis.

Dále si připínací penis pořizují muži, kteří chtějí mít dva penisy najednou pro větší rozkoš partnerky. Ti volí model s kalhotkami a otvorem pro penis.

Častějšími uživateli, resp. uživatelkami strap-onu jsou však ženy, které strap-on používají při sexu s mužem, ve kterém jsou dominantní ony. Tyto ženy volí modely strap-on s kalhotkami a měkčího materiálu. Připinací penis je také vhodnou pomůckou pro ženy, které ho používají při sexu s jinými ženami. I pro ně jsou vhodné modely s kalhotkami a měkčího materiálu.Diskuse (18 komentářů)

TONDA, (29. 12. 2011 14:06) Reagovat
Já myslím, že jsou hlavně pro lesby. Heterosexuální páry to asi moc nebere. Nedokážu si to tak nějak představit.
HANA, (23. 02. 2012 08:48) Reagovat
Tak některé heterosexuální páry to berou jako oživení vtahu a používaní strapony, ale také si myslím, že jich nebude tolik. Málokterý chlap by si nechal něco srkat od své přítelkyně do zadku.
MARTINA, (13. 04. 2012 09:34) Reagovat
Tak asi jak který chlapy. Někteří si rádi zkusí obrácenou roli. Je jasné, že se asi s tím před kamarády nechlubí, ale tak to je normální.
Dominik, (20. 07. 2012 06:41) Reagovat
Každý pár má své oblíbené sexuální prakticky a klidně do nich může spadat i používání straponu. Není na tom nic špatnýho, akorát se o tom mezi přáteli běžně nemluví. Jenže kdybychom nahlídli do ložnic různých lidí z našeho okolí, možná bysme se divili, jaké choutky mají. Do mnohých byste to ani neřekli.:)
terry, (25. 08. 2012 10:14) Reagovat
Můj současný partner by asi to použití straponu nešel, ale myslím si, že je vcelku dost kluků, který by s tím neměli problém.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2021 © Strapon
Kontakty