Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Možnosti straponu

Možnosti straponu

A kdo ocení strap-on? Připínací penisy jsou vyráběné pro muže i pro ženy. Velmi oblíbené jsou mezi páry, které si rádi v posteli vyměňují roli. Slouží také k určení submise a dominance, kdy většinou žena bývá dominou a muž otrokem, kterého žena může osouložit.

 

Uživatelé strap-onu

Strap-on používá více skupin uživatelů. Uchylují se k nim muži, kteří mají problémy s erekcí. Jim má připínací penis nahradit jejich vlastní a díky této možnosti mohou uspokojit svou partnerku. Pro tyto muže je vhodný dutý model s gumou nebo plné kalhotkové strap-on.


Připínací penis pro muže i ženy - Strap-on je Váš druhý umělý penis.

Dále si připínací penis pořizují muži, kteří chtějí mít dva penisy najednou pro větší rozkoš partnerky. Ti volí model s kalhotkami a otvorem pro penis.

Častějšími uživateli, resp. uživatelkami strap-onu jsou však ženy, které strap-on používají při sexu s mužem, ve kterém jsou dominantní ony. Tyto ženy volí modely strap-on s kalhotkami a měkčího materiálu. Připinací penis je také vhodnou pomůckou pro ženy, které ho používají při sexu s jinými ženami. I pro ně jsou vhodné modely s kalhotkami a měkčího materiálu.Diskuse (18 komentářů)

Bill, (24. 04. 2013 06:59) Reagovat
[quote name="Aleš"]Mě tímhle nápadem partnerka zprvu docela zaskočila. Hlavně tím, že mě nikdy ani nenapadlo o tom přemýšlet, ale když jsem si o to tak uvažoval, řekl jsem si proč to nevyzkoušet...[/quote]Kéž by mě tím také partnerka zaskočila. Přiznávám, že by mě to lákalo, ale nevím, jak to vhodně partnerce naznačit a úplně a rovinu jí to také říkat nechci.
Sylva, (09. 07. 2013 05:39) Reagovat
Nikdy mě to ani nenapadlo, ale když si o tom tak čtu...:) Člověk by měl zkoušet nové věci. Ještě o tom přesvědčit partnera...
Luky, (22. 07. 2013 06:39) Reagovat
Asi bych byl trochu rozpačitý, kdyby s tímhle partnerka přišla, ale když by si to přála? Proč ne :lol:
Zbyněk, (10. 09. 2013 08:28) Reagovat
[quote name="Luky"]Asi bych byl trochu rozpačitý, kdyby s tímhle partnerka přišla, ale když by si to přála? Proč ne :lol:[/quote]tak to já nevím, jestli bych splnil partnerce tohle přání. Nikdy jsem se nad tím moc nazamýšlel, ale kdyby si to přála moc...Kdo ví. Máloco ji dokážu upřít.
Petra, (11. 03. 2014 11:31) Reagovat
V tomhle směru mám zatím jen jednu zkušenost a za mě musím říct, že to fakt byl super zážitek. Ne že by to teď bylo pravidelnou součástí mého sexuálního života, ale určitě to ještě někdy zopakuju.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2021 © Strapon
Kontakty