Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Možnosti straponu

Možnosti straponu

A kdo ocení strap-on? Připínací penisy jsou vyráběné pro muže i pro ženy. Velmi oblíbené jsou mezi páry, které si rádi v posteli vyměňují roli. Slouží také k určení submise a dominance, kdy většinou žena bývá dominou a muž otrokem, kterého žena může osouložit.

 

Uživatelé strap-onu

Strap-on používá více skupin uživatelů. Uchylují se k nim muži, kteří mají problémy s erekcí. Jim má připínací penis nahradit jejich vlastní a díky této možnosti mohou uspokojit svou partnerku. Pro tyto muže je vhodný dutý model s gumou nebo plné kalhotkové strap-on.


Připínací penis pro muže i ženy - Strap-on je Váš druhý umělý penis.

Dále si připínací penis pořizují muži, kteří chtějí mít dva penisy najednou pro větší rozkoš partnerky. Ti volí model s kalhotkami a otvorem pro penis.

Častějšími uživateli, resp. uživatelkami strap-onu jsou však ženy, které strap-on používají při sexu s mužem, ve kterém jsou dominantní ony. Tyto ženy volí modely strap-on s kalhotkami a měkčího materiálu. Připinací penis je také vhodnou pomůckou pro ženy, které ho používají při sexu s jinými ženami. I pro ně jsou vhodné modely s kalhotkami a měkčího materiálu.Diskuse (18 komentářů)

Loretta, (27. 08. 2012 11:38) Reagovat
Ať žijou strapony. Je to super pomůcka a líbí se mi, že existuje i mnoho různých modelů. Každý si najde, který mu vyhovuje, ať už používá strapon s holkou nebo klukem.
Jája, (27. 09. 2012 13:05) Reagovat
Nikdy jsem si nemyslela, že někdy strapon použiju, poprvé jsem ho zkusila před půl rokem a zalíbilo se mi to a partnerovi taky. Sem tam se k tomu vracíme...:) je to příjemné oživení a změna.
alena, (30. 01. 2013 11:20) Reagovat
[quote name="Jája"]Nikdy jsem si nemyslela, že někdy strapon použiju, poprvé jsem ho zkusila před půl rokem a zalíbilo se mi to a partnerovi taky. Sem tam se k tomu vracíme...:) je to příjemné oživení a změna.[/quote]Mě to také vůbec nenapadlo. Náznakem mě to nedávno navrhl partner, tak na základě toho jsem začala přemýšlet, jestli bych do toho šla. Zezačátku se mi moc nechtělo, ale čím víc si o tom čtu, tím spíš bych do toho šla..
Kristián, (26. 03. 2013 09:43) Reagovat
Tak to je jasný...u všeho neznámého má člověk obavy a možná v téhle oblasti i trochu předsudky. Pak to člověk zkusí a zjistí, že na tom není nic strašného a buď to člověka začne bavit nebo ne. Každýmu se v sexu líbí něco jiného.
Aleš, (10. 04. 2013 06:02) Reagovat
Mě tímhle nápadem partnerka zprvu docela zaskočila. Hlavně tím, že mě nikdy ani nenapadlo o tom přemýšlet, ale když jsem si o to tak uvažoval, řekl jsem si proč to nevyzkoušet...
Nový příspěvek
Copyright 2006–2021 © Strapon
Kontakty