Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Různé typy strap-onu

Různé typy strap-onu

Na trhu se můžete setkat s různými typy strap-onů. Vybírejte pečlivě ty, které pro vás budou nejvhodnější. Berte v potaz uživatele, zda zvolit s vibracemi nebo bez nich, aktivitu či pasivitu, materiál, upínání a další aspekty.

Obecně platí, že je vhodné vybírat takové strap-ony, které vám dobře sedí, jsou vám pohodlné a při sexu nesklouzávají.

Pojďme si některá kritéria pro optimální výběr více přiblížit.

Podle uživatele

Hlavním kritériem pro výběr strap-onu je, zda má sloužit ženě či muži. Podle toho jsou připínací penisy přizpůsobené. Je zřejmé, že ty pro ženy jsou jednodušší v tom, že nemusí mít prostor pro opravdový penis. To je třeba u mužských strap-onů řešit.

Pro muže jsou nejoptimálnější připínací penisy s kalhotkami, které jsou tvořené jen popruhy. Opravdový penis tu je pod nimi, a tak jim popruh nepřekáží. Méně často variantou je používání dutých připínacích penisů. Zde mohou svůj úd bez problému schovat uvnitř.

Strap-ony pro ženy sedí bez problémů, pokud použijí variantu s kalhotkami i s popruhy.

 

Podle vibrací

Strap-ony mohou být vybavené:

  • dildy: Připínají se do postroje. Většinou je možné používat i jiná dilda než umělý penis, který je součástí strap-onu. Dilda na rozdíl od většiny vibrátorů jsou voděodolná a oceníte i to, že vám nepřekážejí kabely, které jsou nutné u erotických pomůcek s ovladačem. Na druhou stranu mnozí na rozkoš, kterou jim poskytují vibrace, nedají dopustit.
  • vibrujícími připínacími penisy s ovládáním na erotické pomůcce: Jednoduše zapnete funkci na erotické pomůcce. Je to pohodlné a snadné. Vibrace jsou tu většinou tvořené vibrační patronkou, která je umístěná pod umělým penisem na samotných kalhotkách. Míra stimulace se odvíjí od umístění patronky.
  • vibrující připínací penisy na dálkové ovládání: Výhodou tohoto systému je, že intenzitu vibrací mohou koordinovat oba partneři.

Podle aktivity a pasivity

Můžete si také vybrat, zda zvolíte aktivní či pasivní strap-on. Pasivní připínací penisy jsou dodávány na opasku. Jejich uživatel je aktivní při souloži, ale samotného ho tato soulož nestimuluje. Má rozkoš jen s představy celé situace.

Na trhu jsou však i aktivní strap-ony, které sexuálně stimulují i aktivní uživatelky. Jsou totiž určené výhradně ženám. Dildo, které je součástí těchto strap-onů, je přizpůsobené tak, že jejich druhý konec při přirážení dráždí u ženy venušin pahorek. Pro tento účel jsou oblíbené vkládací strap-ony. Jejich jedna část se vsune do pochvy. Kvalitní modely tohoto typu dobře drží, a tak si žena může maximálně užít rozkoš. U některých konkrétních hraček stačí, aby žena měla nohy u sebe, u jiných je nutné, aby si připínáka přidržovala.

 

Podle materiálu

Materiály strap-onu jsou různé. Dilda a vibrátory bývají z běžných materiálů jako samostatné modely - latex, pryž, gel atd. Popruhy či kalhotky pro uchycení umělého penisu jsou ze syntaktických látek, PVC, kůže, latexu atd.

 

Podle místa soulože (vaginální x anální)

Rozlišujeme stapon pro vaginální a anální použití. U těchto připínacích penisů se liší dildo. Pro anální sex jsou volené spíše menší velikosti se špičatými žaludy. Pro anální soulož se také dodávají dilda v podobě spojených kuliček. Jsou velmi oblíbené a přinášejí maximální rozkoš ze sexuálních hrátek.

 

Podle upínání

Strap-ony mají také různé upínání. Je vyřešené buď pásky, které mohou být různě nastavené, a jsou často z různých materiálů. Velmi pohodlné jsou také kalhotky, které umělý penis přidržují. Oblíbené jsou především latexové, které dobře přilnou k tělu a drží.

koupit


Diskuse (20 komentářů)

HELENA, (20. 07. 2011 11:07) Reagovat
Ráda bych si od někoho nechala poradit nějaký model, nebo hlavně by mě zajímalo, jestli jsou lepší připínáky s kalhotkama nebo se řemínkama. Mátě někdo nějakou zkušenost?
LUCKA, (29. 08. 2011 09:27) Reagovat
strapon? To už je trochu ujetý ne? Nebo máte doma přítelek, který to fakt má rád? Zase na druhou stranu...proti gustu...
SOŇA, (01. 03. 2012 08:27) Reagovat
Heleno,já myslím, že jsou lepší s kalhotkami, ale důležité je vybrat nějaké pevné, které dobře drží a nebudou sklouzávat.
DALIBOR, (06. 04. 2012 09:25) Reagovat
Já tedy osobně se stropony zkušenost nemám ale tak nějak mi logicky přijde, že musí být lepší s tím řemínkem. To by mělo držet lépe.
DAGMAR, (25. 05. 2012 06:40) Reagovat
Dobrý jsou latexový kalhotky, nezklouzávají.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2021 © Strapon
Kontakty