Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Různé typy strap-onu

Různé typy strap-onu

Na trhu se můžete setkat s různými typy strap-onů. Vybírejte pečlivě ty, které pro vás budou nejvhodnější. Berte v potaz uživatele, zda zvolit s vibracemi nebo bez nich, aktivitu či pasivitu, materiál, upínání a další aspekty.

Obecně platí, že je vhodné vybírat takové strap-ony, které vám dobře sedí, jsou vám pohodlné a při sexu nesklouzávají.

Pojďme si některá kritéria pro optimální výběr více přiblížit.

Podle uživatele

Hlavním kritériem pro výběr strap-onu je, zda má sloužit ženě či muži. Podle toho jsou připínací penisy přizpůsobené. Je zřejmé, že ty pro ženy jsou jednodušší v tom, že nemusí mít prostor pro opravdový penis. To je třeba u mužských strap-onů řešit.

Pro muže jsou nejoptimálnější připínací penisy s kalhotkami, které jsou tvořené jen popruhy. Opravdový penis tu je pod nimi, a tak jim popruh nepřekáží. Méně často variantou je používání dutých připínacích penisů. Zde mohou svůj úd bez problému schovat uvnitř.

Strap-ony pro ženy sedí bez problémů, pokud použijí variantu s kalhotkami i s popruhy.

 

Podle vibrací

Strap-ony mohou být vybavené:

  • dildy: Připínají se do postroje. Většinou je možné používat i jiná dilda než umělý penis, který je součástí strap-onu. Dilda na rozdíl od většiny vibrátorů jsou voděodolná a oceníte i to, že vám nepřekážejí kabely, které jsou nutné u erotických pomůcek s ovladačem. Na druhou stranu mnozí na rozkoš, kterou jim poskytují vibrace, nedají dopustit.
  • vibrujícími připínacími penisy s ovládáním na erotické pomůcce: Jednoduše zapnete funkci na erotické pomůcce. Je to pohodlné a snadné. Vibrace jsou tu většinou tvořené vibrační patronkou, která je umístěná pod umělým penisem na samotných kalhotkách. Míra stimulace se odvíjí od umístění patronky.
  • vibrující připínací penisy na dálkové ovládání: Výhodou tohoto systému je, že intenzitu vibrací mohou koordinovat oba partneři.

Podle aktivity a pasivity

Můžete si také vybrat, zda zvolíte aktivní či pasivní strap-on. Pasivní připínací penisy jsou dodávány na opasku. Jejich uživatel je aktivní při souloži, ale samotného ho tato soulož nestimuluje. Má rozkoš jen s představy celé situace.

Na trhu jsou však i aktivní strap-ony, které sexuálně stimulují i aktivní uživatelky. Jsou totiž určené výhradně ženám. Dildo, které je součástí těchto strap-onů, je přizpůsobené tak, že jejich druhý konec při přirážení dráždí u ženy venušin pahorek. Pro tento účel jsou oblíbené vkládací strap-ony. Jejich jedna část se vsune do pochvy. Kvalitní modely tohoto typu dobře drží, a tak si žena může maximálně užít rozkoš. U některých konkrétních hraček stačí, aby žena měla nohy u sebe, u jiných je nutné, aby si připínáka přidržovala.

 

Podle materiálu

Materiály strap-onu jsou různé. Dilda a vibrátory bývají z běžných materiálů jako samostatné modely - latex, pryž, gel atd. Popruhy či kalhotky pro uchycení umělého penisu jsou ze syntaktických látek, PVC, kůže, latexu atd.

 

Podle místa soulože (vaginální x anální)

Rozlišujeme stapon pro vaginální a anální použití. U těchto připínacích penisů se liší dildo. Pro anální sex jsou volené spíše menší velikosti se špičatými žaludy. Pro anální soulož se také dodávají dilda v podobě spojených kuliček. Jsou velmi oblíbené a přinášejí maximální rozkoš ze sexuálních hrátek.

 

Podle upínání

Strap-ony mají také různé upínání. Je vyřešené buď pásky, které mohou být různě nastavené, a jsou často z různých materiálů. Velmi pohodlné jsou také kalhotky, které umělý penis přidržují. Oblíbené jsou především latexové, které dobře přilnou k tělu a drží.

koupit


Diskuse (20 komentářů)

G., (28. 12. 2012 09:10) Reagovat
A má tu tedy někdo zkušenost s nějakým konkrétním modelem. Ono asi nezáleží jen, jestli jde o řemínky nebo latexové kalhotky, ale také na kvalitě výrobce ne? Nevíte o někom dobrým? V tomhle sortimentu se vyznám jen okrajově...
Květa, (20. 02. 2013 09:22) Reagovat
[quote name="Bohunka"]A s těmi řemínky máte někdo zkušenost? Přemýšlím spíš o nich, ale jistá si ještě nejsem.[/quote]My řemínky máme a jsme s tímhle uchycením spokojeni. Nevím, jak je to s výdrží, protože máme strapon kratší dobu, ale zatím to vypadá vcelku bytelně.
Viktor, (03. 07. 2013 09:05) Reagovat
A já si fakt myslel, že je to spíš pomůcka jen, aby si holky lesbičky užili. Ale proč ne, ať si každý dělá, co ho baví. Já ale na tohle moc nejsem.
Eva, (07. 08. 2013 04:03) Reagovat
[quote name="Viktor"]A já si fakt myslel, že je to spíš pomůcka jen, aby si holky lesbičky užili. Ale proč ne, ať si každý dělá, co ho baví. Já ale na tohle moc nejsem.[/quote]Já si také původně myslela, že je to jen pro lesbičky, ale proč by mělo být nutně. Je ale fakt, že to asi vyhovuje i mnohým hetero.
Lidu, (17. 11. 2013 10:43) Reagovat
používáme je to super a krásně se pak no!?
Nový příspěvek
Copyright 2006–2021 © Strapon
Kontakty