Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Možnosti straponu

Možnosti straponu

A kdo ocení strap-on? Připínací penisy jsou vyráběné pro muže i pro ženy. Velmi oblíbené jsou mezi páry, které si rádi v posteli vyměňují roli. Slouží také k určení submise a dominance, kdy většinou žena bývá dominou a muž otrokem, kterého žena může osouložit.

 

Uživatelé strap-onu

Strap-on používá více skupin uživatelů. Uchylují se k nim muži, kteří mají problémy s erekcí. Jim má připínací penis nahradit jejich vlastní a díky této možnosti mohou uspokojit svou partnerku. Pro tyto muže je vhodný dutý model s gumou nebo plné kalhotkové strap-on.


Připínací penis pro muže i ženy - Strap-on je Váš druhý umělý penis.

Dále si připínací penis pořizují muži, kteří chtějí mít dva penisy najednou pro větší rozkoš partnerky. Ti volí model s kalhotkami a otvorem pro penis.

Častějšími uživateli, resp. uživatelkami strap-onu jsou však ženy, které strap-on používají při sexu s mužem, ve kterém jsou dominantní ony. Tyto ženy volí modely strap-on s kalhotkami a měkčího materiálu. Připinací penis je také vhodnou pomůckou pro ženy, které ho používají při sexu s jinými ženami. I pro ně jsou vhodné modely s kalhotkami a měkčího materiálu.Diskuse (18 komentářů)

Lis, (13. 01. 2015 13:14) Reagovat
[quote name="Petra"]V tomhle směru mám zatím jen jednu zkušenost a za mě musím říct, že to fakt byl super zážitek. Ne že by to teď bylo pravidelnou součástí mého sexuálního života, ale určitě to ještě někdy zopakuju.[/quote]Já bych to taky chtěla vyzkoušet, ale bohužel bych asi neměla odezvu. U nás v páru jsem většinou jen já, kdo přichází s takovými nápady. Můj protějšek je v tomhle dost konzervativní.
denny beck, (28. 01. 2015 12:38) Reagovat
poprvé som to zažil ked som mal 25rokov,a potom som našiel kamarádku ktorá to už zažila a dost často to aj praktizovala,a moj sexuálný život zrazu bol vzrušujucí.dámy vy s toho budete mat pevný zadky a štíhlé boky.
Gita, (19. 05. 2015 16:10) Reagovat
[quote name="denny beck"]poprvé som to zažil ked som mal 25rokov,a potom som našiel kamarádku ktorá to už zažila a dost často to aj praktizovala,a moj sexuálný život zrazu bol vzrušujucí.dámy vy s toho budete mat pevný zadky a štíhlé boky.[/quote]To je fakt...To mě nikdy nenapadalo, že se u toho dobře posilují zadky a boky...Další důvod. Tomu říkám "zábavné cvičení".:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2021 © Strapon
Kontakty