Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Strapon: Pomůcka pro heterosexuály i homosexuály

Strapon: Pomůcka pro heterosexuály i homosexuály

cb9503220302b8828113dae56361033fZnáte erotickou pomůcku strap-on? Možná vám více řekne její počeštělý název – připínací penis. Nyní si o této hračce, která je stále více oblíbená, řekneme více.

 

O strap-onu

Strap-on (strapOn), u nás také známý pod pojmem připínací penis, představuje erotickou pomůcku, která je tvořená umělým penisem (vibrátorem či dildem) a připevňujícím postrojem.

Tato erotická pomůcka se používá k vaginálnímu, orálnímu a análním sexu. Využívají ji heterosexuální i homosexuální páry.

Chcete-li si usnadnit používání strap-onu, vybavte se také lubrikačním gelem.

StrapOn se skládá ze dvou části:

  • dilda: Dilda jsou různá a různé jsou i materiály, ze kterých jsou vyráběné. Obecně můžeme říct, že je tu možná stejná variabilita jako u samotných dild. Méně častou, ale rovněž velmi oblíbenou formou strap-onu, je pomůcka s vibrátorem. Dilda mohou mít také různý tvar a některé zároveň slouží k dráždění bodu G či prostaty.
  • postroje: Postroje jsou u strap-onu různě řešená. Vyrábějí se ze syntetických materiálů, latexu, umělé hmoty, kůže, PVC atd. Jejich upevnění je rozmanité. Většinou se upevňují postroje se dvěma či třemi pásy kolem beder, ale upnutí může být i na nohu či pomocí nějakého druhu oděvu, např. korzetu.

koupit


Diskuse (25 komentářů)

Hanka, (01. 10. 2014 08:22) Reagovat
[quote name="Kik"]tak jsme si objednali strapon, tak doufám, že dlouho vydrží a že bude dobře držet. Trochu mám obavy, ale tak vybrali jsme model s dobrými recenzemi. Tak by to mělo být v pořádku.[/quote]Pokud ses na to soustředila, pak jsi určitě vybrala dobrý model. Já se toho taky bála, ale nakonec drží dobře. Už ani nevím, jak se ten model jmenuje, abych ho mohla doporučit i ostatním. Tak jen takhle obecně, že se dá vybrat kvalitní a dobře držící strap-on.
Karolína, (29. 04. 2015 17:55) Reagovat
Co jsem slyšela, tak dnes už jsou strapony kvalitní, i když asi opravdu bude záležet na tom, po jaké konkrétní hračce sáhneš.
Iva, (09. 06. 2015 13:35) Reagovat
Kdo jednou zkusí, už neodolá...Alespoň já mám takovou zkušenost. Doporučuju vyzkoušet všem, kdo chtějí zkusit něco...neotřelého.:)
Petra, (24. 07. 2015 10:57) Reagovat
Já bych to chtěla zkusit, ale vyloženě jen zkusit jako něco výjimečného s partnerem. Zase užívat si sexu takhle pravidelně...to si nemyslím, že by bylo něco pro nás.
Roman, (26. 05. 2017 19:34) Reagovat
Taky jsem dřív pravil že do analu nikdy. Pak jsem chtěl ze zvědavosti skusit masáž prostaty ,no super. A STRAP ON taky super ,manželka v poho. Dokonce když mne nemuže udělat tak sahne strap onu a........... . Super vzrušeni. Doporučuji všem a hlavně na startě nespěchat.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Strapon
Kontakty