Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Strapon: Pomůcka pro heterosexuály i homosexuály

Strapon: Pomůcka pro heterosexuály i homosexuály

cb9503220302b8828113dae56361033fZnáte erotickou pomůcku strap-on? Možná vám více řekne její počeštělý název – připínací penis. Nyní si o této hračce, která je stále více oblíbená, řekneme více.

 

O strap-onu

Strap-on (strapOn), u nás také známý pod pojmem připínací penis, představuje erotickou pomůcku, která je tvořená umělým penisem (vibrátorem či dildem) a připevňujícím postrojem.

Tato erotická pomůcka se používá k vaginálnímu, orálnímu a análním sexu. Využívají ji heterosexuální i homosexuální páry.

Chcete-li si usnadnit používání strap-onu, vybavte se také lubrikačním gelem.

StrapOn se skládá ze dvou části:

  • dilda: Dilda jsou různá a různé jsou i materiály, ze kterých jsou vyráběné. Obecně můžeme říct, že je tu možná stejná variabilita jako u samotných dild. Méně častou, ale rovněž velmi oblíbenou formou strap-onu, je pomůcka s vibrátorem. Dilda mohou mít také různý tvar a některé zároveň slouží k dráždění bodu G či prostaty.
  • postroje: Postroje jsou u strap-onu různě řešená. Vyrábějí se ze syntetických materiálů, latexu, umělé hmoty, kůže, PVC atd. Jejich upevnění je rozmanité. Většinou se upevňují postroje se dvěma či třemi pásy kolem beder, ale upnutí může být i na nohu či pomocí nějakého druhu oděvu, např. korzetu.

koupit


Diskuse (25 komentářů)

Erika, (27. 06. 2012 08:56) Reagovat
Já jsem na takové věci nikdy nebyla, ale v poslední době mě to dost vzrušuje. Zkusím to jen tak lehce nahodit partnerovi. Jako že mi kamarádka říkala, že to s partnerem provozují. Uvidím, jak se bude tvařít, ale mohlo by to klapnout.
Anna, (23. 07. 2012 05:56) Reagovat
Tak člověk by to měl alespoň zkusit než to vyzkouší. Také jsem si myslela, že bych v sexu do hodně věcí nešla, a pořád takové věci jsou, ale myslím si, že na používání straponu není nic špatného. Když se to líbí oběma, tak proč se o to ošizovat.
Bára, (26. 09. 2012 10:20) Reagovat
To je jednoduchý. Kdo chce, tak ať to zkusí, nebo to pravidelně dělá ze straponem. Kdo ne, tak je to jeho věc. Já na to nejsem, ale nikoho neodsuzuju. Je to každého soukromí.
Irša, (21. 11. 2012 13:37) Reagovat
Mě se to taky nezdá až tak hrozná představa. Naopak, vzrušuje mě to. Vždyť to musí být hodně zajímavé. Zatím jsme to sice nezkoušela, ale určitě to zkusím doma navrhnout.:)
Radana, (29. 12. 2012 12:08) Reagovat
Strapony jsou zajímavé, zkoušela jsem, ale myslím, že existují i zajímavější erotické pomůcky...Teď docela přicházíme s partnerem na chuť elekrosexu. Dříve jsem měla o něm smíšené představy, ale je to super.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Strapon
Kontakty