Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Strapon: Pomůcka pro heterosexuály i homosexuály

Strapon: Pomůcka pro heterosexuály i homosexuály

cb9503220302b8828113dae56361033fZnáte erotickou pomůcku strap-on? Možná vám více řekne její počeštělý název – připínací penis. Nyní si o této hračce, která je stále více oblíbená, řekneme více.

 

O strap-onu

Strap-on (strapOn), u nás také známý pod pojmem připínací penis, představuje erotickou pomůcku, která je tvořená umělým penisem (vibrátorem či dildem) a připevňujícím postrojem.

Tato erotická pomůcka se používá k vaginálnímu, orálnímu a análním sexu. Využívají ji heterosexuální i homosexuální páry.

Chcete-li si usnadnit používání strap-onu, vybavte se také lubrikačním gelem.

StrapOn se skládá ze dvou části:

  • dilda: Dilda jsou různá a různé jsou i materiály, ze kterých jsou vyráběné. Obecně můžeme říct, že je tu možná stejná variabilita jako u samotných dild. Méně častou, ale rovněž velmi oblíbenou formou strap-onu, je pomůcka s vibrátorem. Dilda mohou mít také různý tvar a některé zároveň slouží k dráždění bodu G či prostaty.
  • postroje: Postroje jsou u strap-onu různě řešená. Vyrábějí se ze syntetických materiálů, latexu, umělé hmoty, kůže, PVC atd. Jejich upevnění je rozmanité. Většinou se upevňují postroje se dvěma či třemi pásy kolem beder, ale upnutí může být i na nohu či pomocí nějakého druhu oděvu, např. korzetu.

koupit


Diskuse (25 komentářů)

M., (17. 06. 2013 06:04) Reagovat
[quote name="Eliáš"]Já nemám zkušenost ani se strapony ani s elektrosexem, ale obojí mě láká. Jenže nevím, jak s tím vyrukovat doma. Když pár používá nějaké erotické pomůcky, tak se na tohle téma lépe dostane. Jenže my je nikdy nepoužívali, tak nevím, jak by se na to ta moje tvářila.[/quote]A co začít nejdříve s jinými pomůckami a postupně na to partnerku připravit. A proč nepoužíváte erotické pomůcky? Nedostali jste se k tomu, nebo je partnerka proti? To by nebyla moc dobrá výchozí situace.
Zdenda, (04. 12. 2013 12:10) Reagovat
Mě docela vyrazilo dech, když mi partnerka řekla, že by se jí to líbilo. Nikdy jsem o tom neuvažoval a hlavně mě ani nenapadlo, že ona může takhle uvažovat. Ale tak zase je dobře, že není puťka.:)
Dušan, (26. 01. 2014 16:13) Reagovat
ahoj,poradí někdo se straponem? mám hrubší penis 6cm a délku 19. Nikde nemohu takový strapon sehnat,abych ho bez potíží nasadil na penis.Poradí někdo?
Michal, (21. 05. 2014 03:25) Reagovat
[quote name="Zdenda"]Mě docela vyrazilo dech, když mi partnerka řekla, že by se jí to líbilo. Nikdy jsem o tom neuvažoval a hlavně mě ani nenapadlo, že ona může takhle uvažovat. Ale tak zase je dobře, že není puťka.:)[/quote]Do toho bych asi nešel, i když jinak v sexu rád zkouším nové věci, ale tohle by se mi asi nelíbilo.
Kik, (06. 08. 2014 09:57) Reagovat
tak jsme si objednali strapon, tak doufám, že dlouho vydrží a že bude dobře držet. Trochu mám obavy, ale tak vybrali jsme model s dobrými recenzemi. Tak by to mělo být v pořádku.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Strapon
Kontakty