Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Strapon: Pomůcka pro heterosexuály i homosexuály

Strapon: Pomůcka pro heterosexuály i homosexuály

cb9503220302b8828113dae56361033fZnáte erotickou pomůcku strap-on? Možná vám více řekne její počeštělý název – připínací penis. Nyní si o této hračce, která je stále více oblíbená, řekneme více.

 

O strap-onu

Strap-on (strapOn), u nás také známý pod pojmem připínací penis, představuje erotickou pomůcku, která je tvořená umělým penisem (vibrátorem či dildem) a připevňujícím postrojem.

Tato erotická pomůcka se používá k vaginálnímu, orálnímu a análním sexu. Využívají ji heterosexuální i homosexuální páry.

Chcete-li si usnadnit používání strap-onu, vybavte se také lubrikačním gelem.

StrapOn se skládá ze dvou části:

  • dilda: Dilda jsou různá a různé jsou i materiály, ze kterých jsou vyráběné. Obecně můžeme říct, že je tu možná stejná variabilita jako u samotných dild. Méně častou, ale rovněž velmi oblíbenou formou strap-onu, je pomůcka s vibrátorem. Dilda mohou mít také různý tvar a některé zároveň slouží k dráždění bodu G či prostaty.
  • postroje: Postroje jsou u strap-onu různě řešená. Vyrábějí se ze syntetických materiálů, latexu, umělé hmoty, kůže, PVC atd. Jejich upevnění je rozmanité. Většinou se upevňují postroje se dvěma či třemi pásy kolem beder, ale upnutí může být i na nohu či pomocí nějakého druhu oděvu, např. korzetu.

koupit


Diskuse (25 komentářů)

Shelle, (23. 01. 2013 10:37) Reagovat
[quote name="Radana"]Strapony jsou zajímavé, zkoušela jsem, ale myslím, že existují i zajímavější erotické pomůcky...Teď docela přicházíme s partnerem na chuť elekrosexu. Dříve jsem měla o něm smíšené představy, ale je to super.[/quote]A jak to přesně funguje...ten elektrosex? Na to jsou také nějaké speciální pomůcky? Není to nebezpečné?
Shelle, (29. 01. 2013 07:47) Reagovat
[quote name="Shelle"][quote name="Radana"]Strapony jsou zajímavé, zkoušela jsem, ale myslím, že existují i zajímavější erotické pomůcky...Teď docela přicházíme s partnerem na chuť elekrosexu. Dříve jsem měla o něm smíšené představy, ale je to super.[/quote]A jak to přesně funguje...ten elektrosex? Na to jsou také nějaké speciální pomůcky? Není to nebezpečné?[/quote]Jj, na elektrosex jsou speciální pomůcky. Když používáš pomůcky na to určené a držím se návodu, tak to nebezpečné nebude.
Z.d., (21. 02. 2013 14:01) Reagovat
Elektrosex je super věc. Nepálíme do sebe proud ve velkým, spíš je to takové příjemné šimrání, a to mě dostává do pořádný extáze.
Jirka, (23. 04. 2013 05:54) Reagovat
Přesně tak. Vždy jsem si představoval, že elektrosex je fakt o bolesti a nějak zvlášť mi to nelákalo, ale nemusí to tak být. Každý si to nastaví podle toho, co se mu libí. Skvělá věc.
Eliáš, (06. 05. 2013 10:31) Reagovat
Já nemám zkušenost ani se strapony ani s elektrosexem, ale obojí mě láká. Jenže nevím, jak s tím vyrukovat doma. Když pár používá nějaké erotické pomůcky, tak se na tohle téma lépe dostane. Jenže my je nikdy nepoužívali, tak nevím, jak by se na to ta moje tvářila.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Strapon
Kontakty